Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Filter by price

  Archetypy Milenky a Matky

  210.00

  Milá žena, pozývam Ťa stráviť jarný víkend v magickom čase pred Beltainom sama so sebou a v kruhu žien v krásnom prostredí v prírode okolo Modry. Toto miesto a zároveň možnosť neustále zostať v téme nám umožní ponoriť sa veľmi hlboko do svojho vnútra a zaceliť rozkol v sebe – rozkol medzi sexualitou a spiritualitou.

  Na tomto víkende sa budeme venovať sexualite, zmyselnosti, túžbe, negatívnym nálepkám a ich protikladom. Zistíš, čo je prijatie tela a sexuality, dozvieš sa aj praktické rady, ako byť vo svojej sile. Budeme pracovať veľa cez tanec, jemné ženské techniky, ktoré podporia bezpečie a uvoľnenie v tele. Spoznáme cez telo archetypy Matky a Milenky. Zistíš, čo je to byť slobodná vo svojom tele a skončíš s tisíckami rokov podmieňovania a neslobody o tom, čo znamená byť ženou vo svojej sile.

  Bratislava všetkými zmyslami

  0.00
  Vyberte sa spolu so mnou na výlet plný zábavy, dobrej nálady a smiechu, skvelých rozhovorov, chutných pochúťok a spoznávaním zaujímavých miest ‚mojej‘ Bratislavy. Aby sme pošteklili naše aj naše chuťové kanáliky, začlenila som nám zastávky, kde ochutnáme vynikajúce jedlo, kvalitné víno či prosecco.

  Čaro ženy v prítomnom okamžiku

  189.00
  Chceli by ste sa na chvíľku vzdialiť od svojich starostí a povinností? A čo keby to nebola len chvíľka? Páčilo by sa vám nájsť kľúč k spojeniu sa samej so sebou a natrvalo si ho odniesť vo svojom srdiečku? Mať ho po ruke vždy aj po návrate domov, nielen počas spoločne strávených dní? Túžite stať sa sama sebe najlepšou kamarátkou a rozžiariť svoju ženskosť? Byť pôvabnou a žensky jemnou, no zároveň rozšafnou a hravou – za každých okolností dostatočnou a to presne takou aká ste práve tu a teraz? Poznáte prítomný okamžik a ako ŽIŤ TU A TERAZ len z motivačných knižiek, no radi by ste vedeli ako sa sprítomniť a spojiť sa so svojím stredom v každom momente? Ak ste si odpovedali áno aspoň jedenkrát, prijmite pozvanie na pobyt s láskou tvorený pre vás milé žienky, ktoré ste zatúžili po bezstarostnosti dievčatka, akým ste kedysi prirodzene boli – skvelé, jedinečné, radostné a autentické.

  Detox na Horehroní – s kompletným programom

  335.00
  Ste unavení, potrebujete si oddýchnuť, vypnúť od pracovných myšlienok a  prevetrať si hlavu i telo? Táto dovolenka na Slovensku, respektíve detox trvá od štvrtka večera do nedele ( 3,5 dňa) a vyčistí  vašu hlavu od každodenných starostí a pracovných myšlienok, reštartuje vás do nového pracovného týždňa.  Celý program je kompletne pripravený od momentu, kedy prídete a je zahrnutý už v cene zájazdu. Nemusíte mať už žiadne starosti  s tým, čo sa bude robiť, čo si pripravíte na obed či večeru, kam ísť.  Stačí, ak prídete do Čierneho Balogu a necháte sa nami strhnúť do nevšedných zážitkov s miestnymi ľuďmi a okolitou rázovitou prírodou.

  Hubárčenie na Červenom Kameni

  0.00
  Začuli ste, že hubárska sezóna už začala ... a vy by ste radi vybehli s košíkom do lesa? Ibaže neviete, kde sa nachádzajú hubárske miesta a huby iba s ťažkosťou rozpoznáte? Nevadí, pridajte sa k nám a s našim hubárom určite nazbierate, niečo sa naučíte a nejaké hríby zavaríte či vysušíte.

  Netradičný teambuilding po Balocky

  0.00
  Náš teambuildingový program je zameraný na stmelenie tímu, spoznávanie sa aj mimo pracovných rozhovorov a na naštartovanie zdravej, hravej súťaživosti. Ponúkame na to pobyty strávené na Slovensku, v krásnej prírode. Najlepšie teambuildingy sa vytvárajú spontánne a celkový zážitok dotvára najmä uvoľnená atmosféra.

  Víkend zážitkov v okolí Bratislavy

  195.00
  Potrebujete „dobiť baterky“, zrelaxovať svoje telo i myseľ a ideálne v čo najkratšom čase? Prinášame vám víkendový pobyt, ktorý obsahuje toto všetko v jednom. Odošlite v piatok v práci posledný email a príďte k nám do Doľan, vzdialených len 50 km od Bratislavy. Relax sa môže začať. Vyskúšate si, aké je to byť vinárom a dozviete sa viac o príbehu vína, ktoré budete chutnať a zároveň strávite väčšinu času vonku, v prírode.

  Víkendovka s Pavlom Surmom a hosťami v téme: Žena v slobode, pravde a láske

  Užite si víkendové stretnutie v prírode, v srdci Malých Karpát, iba kúsok od Bratislavy a českých hraníc. Hlavnou témou víkendových besied bude Žena – vedomá, slobodná, v pravde a láske. Vychutnajte si stretnutie s podobne naladenými ľuďmi ako ste vy a inšpirujte sa besedami našich hosťov ako Jiří Ledvinka, Tara Svobodová, Jaroslav Grünwald, Mab Junga Mihal Igor MiháľPavel Surma,  Ramona Sirlingen, František Klapka, Margot Gabrielle a ďalší. Vypočujte si besedu o tom, ako vedomí muži vidia ženy, a ženy sa pýtajú mužov, alebo kto je žena na ceste k slobode a láske, prípadne čo je cesta cez chanellingVíkend je určený všetkých pre mužov, ženy, manželské i nemanželské páry, pre všetkých, ktorých táto téma a téma našich hosťov zaujíma. Víkendovka je vypredaná Ďakujeme všetkým za záujem. V prípade, že máte záujem byť na ‚čakacej listine‘, prosíme nám zaslať email na info@localvibe.sk (predmet emailu: Víkendovka – čakačka, s vaším menom, adresou, emailom a mobilom) a v prípade, že sa uvoľní miesto, vás budeme radi kontaktovať.

  Výlet do okolia Smoleníc s jaskyňou Driny

  7.00
  Radi by ste načerpali nových síl, ibaže neviete, kam presne a samým sa vám ísť nechce? Pridajte sa k nám a spoznajte okolie, v ktorom žijete, o čosi lepšie.

  Výlet v okolí Svätého Jura

  7.00
  Ste unavení, vyčerpaní, išli by ste si oddýchnuť niekam do prírody a načerpať nových síl, ibaže neviete, kam presne a samým sa vám ísť nechce? Pridajte sa k nám a spoznajte okolie, v ktorom žijete, o čosi lepšie.

  Vyskladaj si svoj víkend na Slovensku

  219.00
  Ste unavení, potrebujete si oddýchnuť, vypnúť od pracovných myšlienok a  prevetrať si hlavu i telo? Táto dovolenka na Slovensku, respektíve detox trvá od štvrtka večera do nedele ( 3,5 dňa) a vyčistí  vašu hlavu od každodenných starostí a pracovných myšlienok, reštartuje vás do nového pracovného týždňa.  A teraz to najlepšie! Vy sami si určíte, koľko z programu s nami chcete absolvovať. Nemusíte mať už žiadne starosti  s tým, čo sa bude robiť, čo si pripravíte na obed či večeru, kam ísť. Pri tomto produkte si môžete sami program vyskladať a záleží to iba na Vás, či chcete: * veľmi akčný, prípadne * trochu akčný, či * úplne relaxujúci pobyt V základnej cene zájazdu máte s nami zabezpečené ubytovanie, raňajky a večere a 1 obed. Taktiež máte zahrnutého sprievodcu ktorý vám poradí, čo sa oplatí vidieť a kam sa vybrať ako aj skupinu skvelých ľudí, s ktorými sa môžete podeliť o svoje dojmy a zážitky.