Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Filter by price

  Archetypy Milenky a Matky

  210.00

  Milá žena, pozývam Ťa stráviť jarný víkend v magickom čase pred Beltainom sama so sebou a v kruhu žien v krásnom prostredí v prírode okolo Modry. Toto miesto a zároveň možnosť neustále zostať v téme nám umožní ponoriť sa veľmi hlboko do svojho vnútra a zaceliť rozkol v sebe – rozkol medzi sexualitou a spiritualitou.

  Na tomto víkende sa budeme venovať sexualite, zmyselnosti, túžbe, negatívnym nálepkám a ich protikladom. Zistíš, čo je prijatie tela a sexuality, dozvieš sa aj praktické rady, ako byť vo svojej sile. Budeme pracovať veľa cez tanec, jemné ženské techniky, ktoré podporia bezpečie a uvoľnenie v tele. Spoznáme cez telo archetypy Matky a Milenky. Zistíš, čo je to byť slobodná vo svojom tele a skončíš s tisíckami rokov podmieňovania a neslobody o tom, čo znamená byť ženou vo svojej sile.

  Beseda 29.11.2023 v Bratislave – Mab Junga, Pavel Surma, Jiří Ledvinka a František Klapka

  80.00
  Pripravili sme pre vás spoločnú besedu v jedinečnej kombinácii našich hostí: Pavel Surma, František Klapka, Jiří Ledvinka a Mab Junga Mihal. V priebehu týchto 2,5 hodín sa stretneme v kruhu podobne ladených ľudí, spočinieme si v tu a teraz, bez konceptov a so všetkým, čo momentálne je priestore daného okamžiku. Dôležité je, aby sme nachádzali odpovede v nás samých, bez závislosti na okolí či konceptoch a nechať našu vnútornú hviezdu začať žiariť jasnejšie. Beseda nemá presne určenú tému, bude aj priestor na vaše zdieľania.

  Bratislava všetkými zmyslami

  0.00
  Vyberte sa spolu so mnou na výlet plný zábavy, dobrej nálady a smiechu, skvelých rozhovorov, chutných pochúťok a spoznávaním zaujímavých miest ‚mojej‘ Bratislavy. Aby sme pošteklili naše aj naše chuťové kanáliky, začlenila som nám zastávky, kde ochutnáme vynikajúce jedlo, kvalitné víno či prosecco.

  Čaro ženy v prítomnom okamžiku

  189.00
  Chceli by ste sa na chvíľku vzdialiť od svojich starostí a povinností? A čo keby to nebola len chvíľka? Páčilo by sa vám nájsť kľúč k spojeniu sa samej so sebou a natrvalo si ho odniesť vo svojom srdiečku? Mať ho po ruke vždy aj po návrate domov, nielen počas spoločne strávených dní? Túžite stať sa sama sebe najlepšou kamarátkou a rozžiariť svoju ženskosť? Byť pôvabnou a žensky jemnou, no zároveň rozšafnou a hravou – za každých okolností dostatočnou a to presne takou aká ste práve tu a teraz? Poznáte prítomný okamžik a ako ŽIŤ TU A TERAZ len z motivačných knižiek, no radi by ste vedeli ako sa sprítomniť a spojiť sa so svojím stredom v každom momente? Ak ste si odpovedali áno aspoň jedenkrát, prijmite pozvanie na pobyt s láskou tvorený pre vás milé žienky, ktoré ste zatúžili po bezstarostnosti dievčatka, akým ste kedysi prirodzene boli – skvelé, jedinečné, radostné a autentické.

  Detox na Horehroní – s kompletným programom

  335.00
  Ste unavení, potrebujete si oddýchnuť, vypnúť od pracovných myšlienok a  prevetrať si hlavu i telo? Táto dovolenka na Slovensku, respektíve detox trvá od štvrtka večera do nedele ( 3,5 dňa) a vyčistí  vašu hlavu od každodenných starostí a pracovných myšlienok, reštartuje vás do nového pracovného týždňa.  Celý program je kompletne pripravený od momentu, kedy prídete a je zahrnutý už v cene zájazdu. Nemusíte mať už žiadne starosti  s tým, čo sa bude robiť, čo si pripravíte na obed či večeru, kam ísť.  Stačí, ak prídete do Čierneho Balogu a necháte sa nami strhnúť do nevšedných zážitkov s miestnymi ľuďmi a okolitou rázovitou prírodou.

  Hubárčenie na Červenom Kameni

  0.00
  Začuli ste, že hubárska sezóna už začala ... a vy by ste radi vybehli s košíkom do lesa? Ibaže neviete, kde sa nachádzajú hubárske miesta a huby iba s ťažkosťou rozpoznáte? Nevadí, pridajte sa k nám a s našim hubárom určite nazbierate, niečo sa naučíte a nejaké hríby zavaríte či vysušíte.

  Netradičný teambuilding po Balocky

  0.00
  Náš teambuildingový program je zameraný na stmelenie tímu, spoznávanie sa aj mimo pracovných rozhovorov a na naštartovanie zdravej, hravej súťaživosti. Ponúkame na to pobyty strávené na Slovensku, v krásnej prírode. Najlepšie teambuildingy sa vytvárajú spontánne a celkový zážitok dotvára najmä uvoľnená atmosféra.

  Víkend zážitkov v okolí Bratislavy

  195.00
  Potrebujete „dobiť baterky“, zrelaxovať svoje telo i myseľ a ideálne v čo najkratšom čase? Prinášame vám víkendový pobyt, ktorý obsahuje toto všetko v jednom. Odošlite v piatok v práci posledný email a príďte k nám do Doľan, vzdialených len 50 km od Bratislavy. Relax sa môže začať. Vyskúšate si, aké je to byť vinárom a dozviete sa viac o príbehu vína, ktoré budete chutnať a zároveň strávite väčšinu času vonku, v prírode.

  Víkendovka s Pavlom Surmom a hosťami v téme: Žena v slobode, pravde a láske

  Užite si víkendové stretnutie v prírode, v srdci Malých Karpát, iba kúsok od Bratislavy a českých hraníc. Hlavnou témou víkendových besied bude Žena – vedomá, slobodná, v pravde a láske. Vychutnajte si stretnutie s podobne naladenými ľuďmi ako ste vy a inšpirujte sa besedami našich hosťov ako Jiří Ledvinka, Tara Svobodová, Jaroslav Grünwald, Mab Junga Mihal Igor MiháľPavel Surma,  Ramona Sirlingen, František Klapka, Margot Gabrielle a ďalší. Vypočujte si besedu o tom, ako vedomí muži vidia ženy, a ženy sa pýtajú mužov, alebo kto je žena na ceste k slobode a láske, prípadne čo je cesta cez chanellingVíkend je určený všetkých pre mužov, ženy, manželské i nemanželské páry, pre všetkých, ktorých táto téma a téma našich hosťov zaujíma. Víkendovka je vypredaná Ďakujeme všetkým za záujem. V prípade, že máte záujem byť na ‚čakacej listine‘, prosíme nám zaslať email na info@localvibe.sk (predmet emailu: Víkendovka – čakačka, s vaším menom, adresou, emailom a mobilom) a v prípade, že sa uvoľní miesto, vás budeme radi kontaktovať.

  Výlet do okolia Smoleníc s jaskyňou Driny

  7.00
  Radi by ste načerpali nových síl, ibaže neviete, kam presne a samým sa vám ísť nechce? Pridajte sa k nám a spoznajte okolie, v ktorom žijete, o čosi lepšie.

  Výlet v okolí Svätého Jura

  7.00
  Ste unavení, vyčerpaní, išli by ste si oddýchnuť niekam do prírody a načerpať nových síl, ibaže neviete, kam presne a samým sa vám ísť nechce? Pridajte sa k nám a spoznajte okolie, v ktorom žijete, o čosi lepšie.

  Vyskladaj si svoj víkend na Slovensku

  219.00
  Ste unavení, potrebujete si oddýchnuť, vypnúť od pracovných myšlienok a  prevetrať si hlavu i telo? Táto dovolenka na Slovensku, respektíve detox trvá od štvrtka večera do nedele ( 3,5 dňa) a vyčistí  vašu hlavu od každodenných starostí a pracovných myšlienok, reštartuje vás do nového pracovného týždňa.  A teraz to najlepšie! Vy sami si určíte, koľko z programu s nami chcete absolvovať. Nemusíte mať už žiadne starosti  s tým, čo sa bude robiť, čo si pripravíte na obed či večeru, kam ísť. Pri tomto produkte si môžete sami program vyskladať a záleží to iba na Vás, či chcete: * veľmi akčný, prípadne * trochu akčný, či * úplne relaxujúci pobyt V základnej cene zájazdu máte s nami zabezpečené ubytovanie, raňajky a večere a 1 obed. Taktiež máte zahrnutého sprievodcu ktorý vám poradí, čo sa oplatí vidieť a kam sa vybrať ako aj skupinu skvelých ľudí, s ktorými sa môžete podeliť o svoje dojmy a zážitky.