Skvělá dámska jízda
Skvělá dámska jízda Výlet do Burgenlandu byl plný exotiky, dobrodružství, kulinářských i vinařských zážitků. Spojení safari, lidovek a vinařských sklepů je ojedinělé. Ubytování v atmosférotvorném penzionu s charismatickým majitelem a průvodcem v jedné osobě dokonalou atmosféru jen doladil. K úplné dokonalosti vše dovedla paní majitelka/organizátorka Renatka, která splnila všechna naše přání a ještě víc. Vřele doporučuji pro rodinu, jednotlivce a obzvlášť jako dámskou jízdu. Lenka B.
Ivana Vandlíková
Ivana Vandlíková Navštívila som veľa miest a akcií ktoré pre nás Renáta zorganizovala, a zakaždým to bol unikátny zážitok. Naozaj sme sa nemohli cítiť viac 'miestni' ako napríklad pri večeri v Nemecku kde to bolo to pravé domáce, pri spievaní v sing-along bare v Amsterdame kde sme sa po chvíľke cítili ako doma, alebo počas popíjania a ochutnávania rôznych pív v Bruggách, sediac nad nádhernými kanálmi. Renáta všetko zorganizovala perfektne a vedeli sme, kam sa vydať na výlet, ktoré miesta nevynechať alebo radšej práve vynechať, aby sme mali ten najlepší lokálny zážitok. Už sa neviem dočkať ďalšieho objavovania!
Helena Heinrichová Renáta má dokonale vycibrený vkus a skvelé oko na autentické zákutia, ktoré dýchajú pravou atmosférou. Pri nedávnej ceste francúzskym vinným regiónom Alsace, ktorú logisticky zabezpečovala upriamila moju pozornosť na odľahlejšie rezidenčne štvrte, vinice a rodinné vinné pivnice. Musela som jej dať za pravdu, že pravý duch tohto nádherného regiónu sa ďaleko viac zrkadlil v odľahlých úzkych uličkách, starostlivo upravených záhradkách, po niekoľko generácii zveľaďovaných vinných pivniciach a v prijemných vinárničkách než na turisticky, frekventovanej promenáde plnej obchodov so suvenírmi...
Silvia Turner
Silvia Turner Renáta mi zabezpečila ubytovanie v Južnom Wales, kde sme boli ubytovaní v B&B. Renáta mi, ako súčasť programu zabookovala jazdu koňom po hornatom teréne. Ten pocit bol nezabudnuteľný, to bol super zážitok byť s koňom vo voľnej prírode, kde som mala čo robiť, keď sme zliezali s koňom z kopca .... a odhliadnuc od svalovice ma to nabudilo k tomu, že som sa doma prihlásila na jazdy s koňom. Ďakujem Renáte za skvelo navrhnutý itinerár.