Žažite nezabudnuteľný výlet

Jednodňový výlet je určený hlavne pre tých, ktorí nemajú až tak veľa času. Možno máte objednanú dovolenku na Slovensku či poznávací zájazd v zahraničí, no tie sú ešte ďaleko. A možno len potrebujete okamžitý oddych aspoň na jeden deň. Chýba vám príroda a potrebujete prejsť na iné myšlienky. Aj jednodňovým pobytom v prírode viete získať novú energiu.

Preto sme sa rozhodli vám ponúkať zájazdy, respektíve zážitkové pobyty, kde spoločne s našim skúseným sprievodcom môžete spoznávať okolie. Nemusíte sa stresovať či pôjdete po správnej značke, alebo s kým ísť.

My vám ponúkame malé skupinky, do 10 ľudí a turistického sprievodcu, ktorý vás bezpečne prevedie okolím a zároveň vám aj porozpráva zaujímavosti o miestach, ktorými prechádzate.

Budeme radi, ak sa pridáte k nám a spoločne spoznáme okolie, v ktorom žijeme, o čosi lepšie. Zároveň sa potešíme, ak nám dáte tipy na výlety, ktoré by ste chceli absolvovať i vy a popri zberu hríbov by ste chceli zažiť napríklad i rybolov či zber bylín. Videli ste už náš cestovateľský blog? Aj tam nájdete množstvo zaujímavostí a tipov.

image description
Obľúbené aktivity:Hubárčenie, prechádzky, spoznávanie
Obľúbené destinácie:Svätý jur, Smolenice, Červený kameň

Jednodňové výlety

Denné výlety po Slovensku