Zažite netradičný teambuilding

Ste už presýtení tradičnými a psychologickými tímovými aktivitami? Žiada sa vám niečo skutočne zažiť a zároveň stmeliť tím a zabaviť sa? Ponúkame vám netradičné zážitkové aktivity pre váš tím či už je to drevorubačské súťaženie, cyklistika, treasure hunt, opekačka či tradičná tancovačka v krojoch.

Náš teambuildingový program je zameraný na stmelenie tímu, spoznávanie sa aj mimo pracovných rozhovorov a na naštartovanie zdravej a hravej súťaživosti. Ponúkame na to pobyty na Slovensku, v krásnej prírode. Najlepšie teambuildingy sa vytvárajú spontánne a celkový zážitok dotvára najmä uvoľnená atmosféra.

Podporujeme pozitívny leadership, kde sa rozhodujeme ako tím spoločne, so správnym rozdelením kompetencií. Takto pracujeme efektívnejšie a zároveň vyjde na povrch ten najlepší potenciál každého z nás. Tento spôsob dáva možnosť vytvoriť skvelú atmosféru a dobrý základ na spoluprácu v tíme.

image description
Obľúbené aktivity:Táborák, bicyklovanie, rúbanie dreva
Popular Location:Horehronie, Čierny Balog

Teambuildingy

    Netradičný teambuilding po Balocky

    Teambuildingy

    Náš teambuildingový program je zameraný na stmelenie tímu, spoznávanie sa aj mimo pracovných rozhovorov a na naštartovanie zdravej, hravej súťaživosti. Ponúkame na to pobyty strávené na Slovensku, v krásnej prírode.…

    cena: 0,00