Neopakovateľné víkendy na Slovensku

Víkendový pobyt je zameraný na zážitkové spoznávanie Slovenska a je určený všetkým, ktorí radi spoznávajú miestnych obyvateľov, ich zvyky, remeslá a okolitú prírodu. Naše poznávacie zájazdy ponúkajú oddych a získanie novej energie z prírody a z prostredia okolo vás.

Pre športových nadšencov ponúkame poznávacie pobyty so športovými aktivitami, ako je napríklad turistika alebo cyklistika, či iné fyzické aktivity. Pre nadšencov atmosféry a pôžitku vám ponúkame tak trochu inú ochutnávku vín v kombinácii s chutnou večerou.

Naše poznávacie dovolenky na Slovensku sú navrhnuté tak, že si dovolenku môžete poskladať podľa vašich potrieb. Či zvolíte veľmi akčnú, alebo mierne akčnú, alebo úplný relax, je to iba na vás. Akokoľvek sa rozhodnete, skúsený sprievodca vám dá i tipy na výlety v okolí. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom štýle cestovania, neváhajte a pozrite si náš blog o cestovaní.

image description
Obľúbené aktivity:Pletenie korbáčov, výroba syra, oberanie ovocia
Popular Location:Horehronie, Čierny Balog, Doľany

Víkendové pobyty

    Víkend zážitkov v okolí Bratislavy

    Víkendové pobyty

    Potrebujete „dobiť baterky“, zrelaxovať svoje telo i myseľ a ideálne v čo najkratšom čase? Prinášame vám víkendový pobyt, ktorý obsahuje toto všetko v jednom. Odošlite v piatok v práci posledný email a príďte k nám do Doľan,…

    cena: 195,00