cover pic

Archetypy Milenky a Matky

210,00 

Milá žena,
pozývam Ťa stráviť jarný víkend v magickom čase pred Beltainom sama so sebou a v kruhu žien v krásnom prostredí v prírode okolo Modry. Toto miesto a zároveň možnosť neustále zostať v téme nám umožní ponoriť sa veľmi hlboko do svojho vnútra a zaceliť rozkol v sebe – rozkol medzi sexualitou a spiritualitou.

Na tomto víkende sa budeme venovať sexualite, zmyselnosti, túžbe, negatívnym nálepkám a ich protikladom. Zistíš, čo je prijatie tela a sexuality, dozvieš sa aj praktické rady, ako byť vo svojej sile. Budeme pracovať veľa cez tanec, jemné ženské techniky, ktoré podporia bezpečie a uvoľnenie v tele. Spoznáme cez telo archetypy Matky a Milenky. Zistíš, čo je to byť slobodná vo svojom tele a skončíš s tisíckami rokov podmieňovania a neslobody o tom, čo znamená byť ženou vo svojej sile.

 • Hodnotenia 0 hodnotenia
  0/5
 • Typ zájazdu -
  Dovolenky
 • Náročnosť Ľahká
  2/5
 • Veľkosť skupiny Stredná skupina
  16
O zájazde: Archetypy Milenky a Matky

Tisícky rokov života v patriarchálnom systéme umožnilo vytvoriť vnímanie žien, ktoré v skutočnosti ženskej duši vôbec neprospieva: je to rozdelenie medzi dvoma plameňmi, medzi duchovnosťou a hmotou. Teraz je tu čas, kedy sa tieto plamene v nás spájajú, k bližšiemu pochopeniu toho, že duchovnosť sa žije tu a teraz, v tele, nie “až potom”. Nemusíš na nič čakať ani vytvárať v sebe ďalšie rozdelenia, ktoré sa v tele prejavujú ako rozkol medzi “hornou časťou tela” a “dolnou časťou tela” .

Táto téma súvisí aj s rozdelením žien ako “madonnas and whores”, madony a štetky, také to radikálne delenie “buď alebo”.

Pre koho je víkend určený?

Pre ženy, ktoré sa stratili v materstve. Pre ženy, ktoré vyrastali s mamami, ktoré nesprávne chápali sexualitu. Pre ženy, ktoré v patriarchálnej spoločnosti dostali nepekné nálepky ohľadne vyjadrenia svojej sexuality. Pre ženy, ktoré chcú byť slobodné vo svojom ženskom tele.

Je možné prísť aj s bábätkom, za predpokladu, že rátaš s tým, že sa mu budeš musieť prispôsobiť.

Čo vás čaká?

Táto téma súvisí aj s rozdelením žien ako “madonnas and whores”, madony a štetky, také to radikálne delenie “buď alebo”.

Na tomto víkende sa budeme venovať sexualite, zmyselnosti, túžbe, negatívnym nálepkám a ich protikladom. Zistíš, čo je prijatie tela a sexuality, dozvieš sa aj praktické rady, ako byť vo svojej sile. Budeme pracovať veľa cez tanec, jemné ženské techniky, ktoré podporia bezpečie a uvoľnenie v tele. Spoznáme cez telo archetypy Matky a Milenky. Zistíš, čo je to byť slobodná vo svojom tele a skončíš s tisíckami rokov podmieňovania a neslobody o tom, čo znamená byť ženou vo svojej sile.

Kedy:
26. 04. 2019 (od 19:00) – 28.04. 2019 do 16:00

Kde:
Chata pod Hviezdami, časť Piesok 3744, 900 01 Modra
(ca 35 km z Bratislavy)

Cena za víkend:
210 EUR, z toho 96 EUR tvorí ubytovanie/2 noci a strava 40 eur (v piatok večera, sobota – plná penzia, nedeľa – raňajky a obed). Víkend je však navrhnutý tak, že je potrebné byť v tomto priestore,, neodchádzať domov.
V prípade záujmu sa môžete pripoistiť na storno zájazdu.

Max. počet skupiny: 16 žien

Cestička pri Havranici

Ubytovanie:
zdieľané, v 2-3-posteľových izbách. Chata má spoločne zdieľané WC a sprchy.

Strava:
Prevažne vegetariánska (1 menu i s mäsom pre nevegetariánov) s nežnou rukou Barbary Buľubašovej, ktorá pri kreáciách dbá i na estetiku jedla 🙂
V rámci ubytovania máme k dispozícii kávu, vodu, spoločenskú i meditačnú miestnosť. Z chaty je priamy prístup do lesa a k neďalekému potoku. Prostredie chaty je čarovné 🙂


Víkendom vás bude sprevádzať Tina Kucháreková a jej tím

Tina Kucháreková

Sprevádzaniu žien na ceste k celistvosti sa venujem už asi 20 rokov – predtým ako učiteľka brušného tanca, potom tanca mamičiek s bábätkami a posledných cca 6 rokov ako sprievodkyňa ženských kruhov. Pracujem vždy cez telo, pretože v ňom sa odohrávajú skutočné zmeny vnímania, v ňom prichádza k uvedomeniu, oslobodeniu aj pusteniu. Som hravá, tvorivá, ženská, prijímajúca a podporujúca. Kurzy so mnou plynú v ľahkosti a radosti, aj keď tnú do živého:-)

Renáta Husková (organizátorka)

Som kozmopolitka, ktorá dokáže žiť kdekoľvek na svete (Sao Paulo, Viedeň či Londýn). Po dlhých rokoch strávených na cestách a v zahraničí som sa nakoniec vrátila späť na Slovensko. Žije sa tu ľahšie ako inde? Ani nie, ale zistila som, že práve to je to čo sa mi na tom páči, naša krajina nie je perfektná a mám tak možnosť ju spolutvoriť. Spájam pragmatický prístup s intuíciou, a to sa zrkadlí aj v zážitkových pobytoch mojej cestovky Local Vibe.

Rada sa spájam s regionálnymi partnermi. Mám rada ľudí, ktorí do svojich produktov dávajú kúsok seba. Ak žijú tým čo ponúkajú, je s nimi radosť spolupracovať. Miesto, kam sa na víkend presunieme, je jedným z takých, kde sa jedlo, ubytovanie, prostredie aj atmosféra dá vychutnať všetkými zmyslami a načerpať energia z prírody.
Ak máte akékoľvek otázky ohľadom logistiky, miesta, stravy alebo inú otázku ohľadom organizácie, pošlite mi jednoducho mail na” [email protected] alebo ma môžete zavolať na 0908 701 869.

Barbaraa Buľubašová (tvorivá gurmánka)

Som inšpirátorka a motivátorka vedomého bývania – bývania srdom. Sprevádzam pri tvorení, ladení a harmonizácii priestorov na bývanie i prácu. Postupujem v súlade s tým, čo potrebuje priestor, ako zrkadlo života a životnej cesty majiteľa priestoru. Prevádzam aj ženským feng šuej, kde spolu s klientkami, do veľmi presných a logických pravidiel vkladáme ženský aspekt, intuíciu, symboliku, tradície našich predkov a zmysly tela i duše cez kolorterapiu, účinky drahých kameňov, či aromaterapiu liečivých bylín.

Druhí o mne hovoria, že som všestranne kreatívna, rada varím chutné a estetické jedlá, pletiem vence, zriaďujem feng šuej svadby, či tvorím osobné šperky, alebo zariadim celé joga štúdio 😊.


Venujte si víkend sami pre seba, kde sa máte možnosť priblížiť sa k samej sebe a zaceliť rozkol v sebe – rozkol medzi sexualitou a spiritualitou. To všetko v domáckom, útulnom prostredí Malých Karpát v Harmónii, kde ulahodia vašim bruškám, aj mlsným jazýčkom, nadýchate sa čerstvého vzduchu a príroda vám popraje dobré ráno i dá dobrú noc. Dovoľte si pre seba to najlepšie.

Počas celého pobytu i po ňom sa na nás môžete obrátiť. Sme tu pre vás , keby ste čokoľvek potrebovali, mali zvedavé otázky alebo sa len potrebovali súkromne zdôveriť.


Logistika – nasmerovanie z Bratislavy:

Chatu pod hviezdami nájdete v lese, smer Pezinok/Modra a za Modrou bude odbočka doľava smer Piesok/Harmónia. Pokračujete po značke Zochova Chata, ktorá sa bude nachádzať po pravej strane. Pôjdete ďalšej asi pár metrov a uvidíte vidličku a pri nej Kaplnku Zoška, kde odbočíte doľava. Po pár metroch, po ľavej strane uvidíte bránu, čo je už dvor Chaty pod hviezdami. Brána bude otvorená a môžete vojsť a zaparkovať.

Dajte nám vedieť, ak potrebujete zabezpečiť odvoz z Bratislavy a my sa vám pokúsime nájsť spolucestujúceho.

Tešíme sa na víkend strávený s vami

Tina a jej tím

Obsah ceny zájazdu
V cene zájazdu je zahrnuté: Položky, ktoré SÚ zahrnuté v cene zájazdu

v cene je zahrnuté ubytovanie, plná penzia a vyššieuvedený program

V cene zájazdu nie je zahrnuté:Položky, ktoré NIE sú zahrnuté v cene zájazdu

vlastná doprava na miesto pobytu

Cesta z Bratislavy medzimestskou dopravou trvá ca 1 hodinu a vhodné spoje nájdete na TU – najbližšia zastávka sa nachádza 5 min peši od chaty ‘Modra, Harmónia, Les.škola

 1. Deň 1 - 26.04.2019 Príchod do dedinky Trenčianska Závada

  17:00 – 18:30    – príchod všetkých žien, aby sme sa pohodne a hlavne bezstresovo ubytovali

  19:00 – 20:30   – spoločná večera

  od 20:30 hod.   – začína program, kde sa budeme mať možnosť predstaviť, zoznámiť a na víkend správne naladiť

 2. Deň 2 - 27.04.2019 Buďme sami sebou - užívajme si prítomné okamžiky

  8:30 – 22:00    – celodenný program, ktorý je rozdelený do viacerých blokov, medzi ktorými sú prestávky na jedlo a občerstvenie. V tento deň nás čakajú rôzne techniky sebapoznávania, tancu a približovania sa k sebe.

 3. Deň 3 - 28.04.2019 Spojenie s prírodou

  8:30 – 16:00    – pol dňový program, ktorý je rozdelený do viacerých blokov, medzi ktorými sú prestávky na jedlo a občerstvenie. V tento deň (žiaľ už posledný deň)  sa spolu po spoločnom obede a poobedňajšom programe, rozlúčime.

Chata pod Hviezdami2
path-2581160
Chata pod Hviezdami