Bratislava všetkými zmyslami (4 hod)

0,00 

Vyberte sa spolu so mnou na výlet plný zábavy, dobrej nálady a smiechu, skvelých rozhovorov, chutných pochúťok a spoznávaním zaujímavých miest ‚mojej‘ Bratislavy. Aby sme pošteklili naše aj naše chuťové kanáliky, začlenila som nám zastávky, kde ochutnáme vynikajúce jedlo, kvalitné víno či prosecco.

↓↓ ↓↓↓pre viac detailov  prosím scrollujte nižšie   ↓↓↓↓↓

 • Hodnotenia 0 hodnotenia
  0/5
 • Typ zájazdu -
  Výlety
 • Náročnosť Ľahká
  2/5
 • Veľkosť skupiny Malá skupina
  4
O zájazde: Bratislava všetkými zmyslami (4 hod)

Miesto stretnutia: Bratislava, centrum – Roh ulice Špitálska/Dobrovského

Dátum a čas:            Individuálna dohoda emailom alebo telefonicky

Dĺžka trvania:         11:00 – 15:00 (ca 4 hodiny)

Max. počet ľudí:     4

Čo si vziať so sebou:
– svetrík v prípade ochladenia
– dobrú náladu

Čo zažijeme:

V rámci pár hodín vás prevediem skrytými miestami mojej Bratislavy. Rada by som vám ukázala rôzne časti Bratislavy, niektoré miesta, o ktorých ani moji priatelia nevedia. V starom meste vám ukážem krásny výhľad, zoznámim vás s vinárom, ktorý robí na svojom dvore skvelé víno a nechám vás ochutnať chutné, tradičné jedlo Bratislavčanov (takmer rakúsko-uhorské).

Budem rada vaším osobným sprievodcom pre tento deň!

Sprievodkyňa: Renáta

O mne: 

Rada cestujem a spoznávam nových ľudí a vychutnávam si život, je to taká moja črta. Poháňa ma zvedavosť, otvorenosť, živelnosť, ľahkosť bytia a cit pre nájdenie vhodných vychytávok. Popri týchto mojich vlastnostiach mám aj dobrý zmysel pre organizáciu a komunikáciu, čo som využila hlavne v riadení v medzinárodnom bankovníctve ako aj v cestovnom ruchu. Práve preto som vytvorila tento koncept – kde môžem spojiť oba svety, ktoré sú mi dôverne známe.

Denné alebo poldenné výlety, ktoré ponúkam, sú vytvorené tak, aby som vám ukázala „nepoznané“ miesta, cielene sa zatúlať mimo vychodené turistické chodníčky a zažiť esenciu daného miesta všetkými zmyslami.

Verím, že práve objavovanie takýchto miest je zážitkom samo o sebe. A nakoľko milujem vynikajúce jedlo a kvalitné víno či prosecco, začlenila som zastávky na našom výlete tak, aby sme nasýtili a pošteklili naše chuťové kanáliky. O čom je moja snaha – vytvoriť platformu, kde si oddýchnete, vychutnáte si ľahkosť, strávite čas v prírode sami so sebou a popritom spoznáte život a kultúru miestnych.

 

Obsah ceny zájazdu
V cene zájazdu je zahrnuté: Položky, ktoré SÚ zahrnuté v cene zájazdu
 • Doprava
 • Strava
 • Nápoj
 • Voda počas výletu
V cene zájazdu nie je zahrnuté:Položky, ktoré NIE sú zahrnuté v cene zájazdu
 • Individuálne poistenie