Som tu a teraz

Čaro ženy v prítomnom okamžiku

189,00 

Milé ženy,

 Chceli by ste sa na chvíľku vzdialiť od svojich starostí a povinností?

A čo keby to nebola len chvíľka? Páčilo by sa vám nájsť kľúč k spojeniu sa samej so sebou a natrvalo si ho odniesť vo svojom srdiečku? Mať ho po ruke vždy aj po návrate domov, nielen počas spoločne strávených dní?

Túžite stať sa sama sebe najlepšou kamarátkou a rozžiariť svoju ženskosť?

Byť pôvabnou a žensky jemnou, no zároveň rozšafnou a hravou – za každých okolností dostatočnou a to presne takou aká ste práve tu a teraz?

Poznáte prítomný okamžik a ako ŽIŤ TU A TERAZ len z motivačných knižiek, no radi by ste vedeli ako sa sprítomniť a spojiť sa so svojím stredom v každom momente?

Ak ste si odpovedali áno aspoň jedenkrát, prijmite pozvanie na pobyt s láskou tvorený pre vás milé žienky, ktoré ste zatúžili po bezstarostnosti dievčatka, akým ste kedysi prirodzene boli – skvelé, jedinečné, radostné a autentické.

 • Hodnotenia 0 hodnotenia
  0/5
 • Typ zájazdu -
  Dovolenky, Poznávací
 • Náročnosť Ľahká
  2/5
 • Veľkosť skupiny Veľká skupina
  20
O zájazde: Čaro ženy v prítomnom okamžiku

Čo vás čaká?

 • Budeme sa venovať seba prijatiu a objavovať čaro nedokonalostí každej z nás. Spoznáte v nich vlastnú výnimočnosť a esenciu, ktorá je vašou prednosťou.
 • Ponoríme sa do svojej ženskosti, ladnosti a vnútornej krásy, ktorá vás rozžiari navonok.
 • Nasajeme atmosféru prítomného okamžiku tu a teraz a odnesiete si tuto esenciu do svojich životov
 • Doprajeme plnohodnotný zážitok aj vášmu telu v neďalekom kúpeľnom meste s wellnessom v lese – budeme obklopené krásnou prírodou. Budeme sa hýčkať a preciťovať silu prítomného okamžiku všetkými zmyslami, ktoré budú naplno rozvibrované.
 • Objavíte v sebe ženu vnímavú, intuitívnu a zároveň stojacu pevne na zemi v spojení so svojimi koreňmi.
 • Vytvoríme si osobný amulet a naučíme sa, ako si správne priať a vložiť svoj zámer do vlastného osobného amuletu, ktorý vás bude sprevádzať, ochraňovať a posilňovať kdekoľvek pôjdete.
 • Doprajeme si prechádzku v prírode Bielych Karpát a nalaďovanie sa na seba
 • Meditácie a nalaďovanie sa, bezpečné zdieľanie v kruhu a tanec

Kedy:
22. 03. 2019 (príchod o 17:00) – 24.03. 2019 do 16:00

Kde:
Gazdovstvo Uhliská, Kúty 1459/20, 914 41 Nemšová
(ca 20 km od Trenčína),

Cena:
169 EUR, early bird cena, úhrada poplatku do 21.02.2019
189 EUR, cena od 22.02.2019
v prípade záujmu sa môžete pripoistiť na storno zájazdu

Max. počet skupiny: 20 žien

Ubytovanie:
zdieľané, v 2-3-posteľových štúdiách a apartmánoch. Izba má kuchynku a kúpeľňu s WC


Strava:
plná penzia, s láskou pripravená domácimi z prevažne ich surovín na ich permakultúrnych poliach a syr a mäso sú priamo s farmy


O nás:

Deniska Eckmannová

Som terapeutka a koučka a mojím cieľom je, aby ste do hĺbky precítili samé seba a zažili “aha” momenty, ktoré vo vás spustia liečivý proces uzdravovania ženskosti. Mojím cieľom je umožniť vám pocítiť uzdravujúce precitnutie, že sa môžete mať rady presne také aké ste už teraz, a to aj keby ste si to zatiaľ ešte nevedeli predstaviť.

Dlhé roky sa venujem témam sebaprijatia, zdravého sebavedomia, uvedomenia si vlastnej hodnoty, sebaúcty – teda čiastočky, ktoré tvoria jeden celok – sebalásku. Tak potrebnú pre spokojnosť a radosť v živote vo všetkých jeho smeroch. Je základom pre harmonické partnerstvo, finančnú hojnosť, naplnenie v pracovnej oblasti, a v neposlednom rade je zdrojom zdravia – vnútorného i vonkajšieho.

Pri terapiách postupujem komplexne – na všetkých úrovniach, aby sa emočný blok mohol odstrániť natrvalo. Na mentálnej úrovni je to práca s  podvedomím a vedomím. Na emočnej úrovni sú to všetky uložené bolesti, strachy, úzkosti a ostatné prejavy emočných zranení. Spirituálna podstata ukazuje čo človeka boľavá udalosť mala naučiť, aký je vyšší zmysel toho čo sa deje. Vo fyzickej rovine je smerovanie k aktívnym krokom. Návod na to, ako sa dostať von z kruhu opakujúcich sa situácií, čo a ako konkrétne prakticky urobiť , aby sa situácia zmenila alebo zlepšila.

Renátka Husková

Som kozmopolitka, ktorá dokáže žiť kdekoľvek na svete (Sao Paulo, Viedeň či Londýn). Po dlhých rokoch strávených na cestách a v zahraničí som sa nakoniec vrátila späť na Slovensko. Žije sa tu ľahšie ako inde? Ani nie, ale zistila som, že práve to je to čo sa mi na tom páči, naša krajina nie je perfektná a mám tak možnosť ju spolutvoriť. Spájam pragmatický prístup s intuíciou, a to sa zrkadlí aj v zážitkových dovolenkách mojej firmy Local Vibe.

Výber lokality Bielych Karpát, kde sa spoločne stretneme, nebol náhodný. Toto miesto si ma získalo nielen pre svoju krásu podmanivej prírody.  Rada sa spájam s regionálnymi partnermi. Mám rada ľudí, ktorí do svojich produktov dávajú kúsok seba. Ak žijú tým čo ponúkajú, je s nimi radosť spolupracovať. Miesto, kam sa na víkend presunieme, je jedným z takých, kde sa jedlo, ubytovanie, prostredie aj atmosféra dá vychutnať všetkými zmyslami a načerpať energia z prírody.

Barbarka Buľubašová

Som inšpirátorka a motivátorka vedomého bývania – bývania srdom. Sprevádzam pri tvorení, ladení a harmonizácii priestorov na bývanie i prácu. Postupujem v súlade s tým, čo potrebuje priestor, ako zrkadlo života a životnej cesty majiteľa priestoru. Prevádzam aj ženským feng šuej, kde spolu s klientkami, do veľmi presných a logických pravidiel vkladáme ženský aspekt, intuíciu, symboliku, tradície našich predkov a zmysly tela i duše cez kolorterapiu, účinky drahých kameňov, či aromaterapiu liečivých bylín.

Druhí o mne hovoria, že som všestranne kreatívna, rada varím chutné a estetické jedlá, pletiem vence, zriaďujem feng šuej svadby, či tvorím osobné šperky, alebo zariadim celé joga štúdio 😊.


Pridajte sa k nám na magickú dovolenku, nabitú zážitkami, radosťou a oslobodzujúcou ľahkosťou, s pridanou hodnotou uzdravenia svojej ženskosti, aj vnútorného dieťaťa . To všetko v domáckom útulnom Gazdovstve Uhliská, kde ulahodia vašim bruškám, aj mlsným jazýčkom, nadýchate sa čerstvého vzduchu a príroda vám popraje dobré ráno i dá dobrú noc. Dovoľte si pre seba to najlepšie.

Počas celého pobytu i po ňom sa na nás môžete obrátiť. Sme tu pre vás , keby ste čokoľvek potrebovali, mali zvedavé otázky alebo sa len potrebovali súkromne zdôveriť.

Čo vám vyživujúci víkend pre ženskú dušu dá a čo si z neho okrem vyššie uvedeného odnesiete ?

 • zažijete dovolenku s pridanou hodnotou, objavovanie krásy prírody a spájanie sa s matkou Zemou
 • naučíte sa dať si plnú pozornosť – a tá je základ pekného, láskyplného vzťahu so sebou samou. Žena, ktorá má rada samú seba, tvorí harmonické partnerské vzťahy.
 • s láskou prijmete svojich diablikov i anjelikov žijúcich vo vašom vnútri, takže dáte zbohom vnútorným kritikom
 • prehĺbite súcit a porozumenie k sebe samej
 • zažijete veľa uzdravujúceho omladzujúceho smiechu
 • naučíte sa ako zvládať náročné situácie s nadhľadom a ako si aj v ťažších chvíľach zachovať vnútorný pokoj
 • spojíte sa so svojím stredom
 • dobijete telo aj dušu životodarnou energiou za silnej podpory ženskej jednoty a zoznámite sa so ženami na tej istej vlnovej dĺžke
 • získate možno aj vzácne priateľstvá
 • dáte priestor šantiacemu sa vnútornému dieťaťu , kráse vnútornej ženy a stabilite vnútorného muža.

Tešíme sa na víkend strávený s vami
Deniska, Baša & Eňa (aka Renáta)

Obsah ceny zájazdu
V cene zájazdu je zahrnuté: Položky, ktoré SÚ zahrnuté v cene zájazdu

v cene je zahrnuté ubytovanie, plná penzia a vyššieuvedený program

V cene zájazdu nie je zahrnuté:Položky, ktoré NIE sú zahrnuté v cene zájazdu

vlastná doprava na miesto pobytu

Cesta z Bratislavy medzimestskou dopravou trvá 2 hodiny 17 min a vhodné spoje nájdete na TU – Gazdovstvo sa nachádza 5 min peši od zastávky: ‘Nemšová, Trenčianska Závada’

 

 

 1. Deň 1 - 22.03.2019 Príchod do dedinky Trenčianska Závada

  17:00 – 17:30    – príchod všetkých žien, aby sme sa pohodne a hlavne bezstresovo ubytovali

  18:00 – 19:30    – zoznamovacia večera so skvelým lokálnym jedlom

  od 20 hod.         – začína program, kde sa budeme mať možnosť predstaviť, zoznámiť a na víkend správne naladiť

 2. Deň 2 - 23.03.2019 Buďme sami sebou - užívajme si prítomné okamžiky

  8:30 – 22:00    – celodenný program, ktorý je rozdelený do viacerých blokov, medzi ktorými sú prestávky na jedlo a občerstvenie. V tento deň nás čakajú rôzne techniky sebapoznávania, približovania sa k sebe, kreatívna tvorba vlastného amuletu ako aj wellness, meditácia či tanec.

   

 3. Deň 3 - 24.03.2019 Spojenie s prírodou

  8:30 – 16:00    – pol dňový program, ktorý je rozdelený do viacerých blokov, medzi ktorými sú prestávky na jedlo a občerstvenie. V tento deň (žiaľ už posledný deň) nás čaká prechádzka v prírode, tak trochu inak, zdieľanie v kruhu a keď sa nám podarí spievanie mantier v kruhu. Tento kruh ukončíme v radosti o 16 hod.

  Je pre nás dôležité, aby každá z vás odišla v napojení, v ľahkosti, v radosti a s dobrým pocitom, že prežila víkend všetkými zmyslami v spoločnosti skvelých žien.

Wellness
prechádzka lesom 2
Uhliska_penzion